Platformainternetowa.pl - Content Marketing

Internetowa Platforma Prasowa to zespół specjalistów z zakresu Content Marketingu. Od lat działamy w branży marketingu internetowego, a głównie w dziedzinie Public Relations. Oferujemy także stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz inne formy promocji marki w sieci.

W branży jesteśmy od kilku lat i doskonale znamy obowiązujące tu zasady. Wykorzystujemy sprawdzone, przetestowane i zawsze skuteczne techniki, ale również stosujemy najnowsze trendy i wszelkie nowinki. Nieustannie zdobywamy nową wiedzę, aby zawsze być na bieżąco z otaczającym nas światem marketingu. Korzystamy także z nowoczesnych technologii i najnowszego oprogramowania, aby nasze działania były jak najbardziej skuteczne.

Oferujemy działania z zakresu Content Marketingu dla wszystkich - małych i dużych firm, a także marek osobistych. Zrealizowane projekty i grono zadowolonych klientów wskazują na to, że zarówno potrafimy wprowadzić nową firmę na rynek tak, aby od samego początku budowała odpowiedni wizerunek, jak i poprowadzić internetową narrację istniejących przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich rozpoznawalności oraz sprzedaży.

Tworzymy treści na portale i media społecznościowe, które angażują użytkowników do aktywnego udziału w internetowym życiu firmy. Przygotowujemy przyciągające wzrok grafiki i interesujące infografiki. Przygotowujemy teksty artykułów na strony internetowe tak, aby niosły realną wartość dla użytkownika i były zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania w Google.

  • +48 600 372 352
  • Lubelskie, Lublin 20-531, ul. ul. Fantastyczna 8/1A