Regulamin:

Administrator katalogu:
PageSEO
ul. Św. Filipa 23/6
31-150 Kraków
NIP: 5512494350

Regulamin naszego katalogu jest bardzo prosty.

Do katalogu mogą zostać dodane tylko i wyłącznie strony firmowe wraz z poprawnie wypełnionymi wszystkimi danymi oznaczonymi w wymaganych polach.

Akceptujemy tylko i wyłącznie unikalne wpisy których treść nie jest powielana na innych stronach oraz nie stanowi części lub całości treści promowanej strony. Każdy wpis przed dodaniem jest sprawdzany pod kątem unikalności, poprawności wprowadzonych danych (sztuczne dane firmy), oraz poprawności ortograficznej i stylistycznej.

Katalog posiada również płatne wersje wpisów. Opłata za nie pobierana jest poprzez sms i wiąże się z dodatkowymi opcjami które w większości przypadków mają na celu zwiększyć widonoczność wizytówki.

W naszym katalogu firm internetowych nie można reklamować stron które są niezgodne z Polskim prawem oraz tych, których reklamowanie jest niezgodne z Polskim prawem. Treść opisowa dodawana do wizytówki również musi być zgodna z prawem.

Użytkownik rejestrując konto ma możliwość edycji swojego wpisu. Jeśli konto nie zostało zarejestrowane istnieje możliwość zgłoszenia nam chęci usunięcia wizytówki. Zgłoszenie musi być wysłane z domeny którą wskazuje wpis w katalogu. Jest to najprostsza metoda weryfikacji, że zgłoszenie pochodzi faktycznie od osoby która ten wpis zamieściła.

Administrator katalogu zastrzega sobie możliwość usuwania komentarzy które będą niezgodne z prawem, wulgarne, obraźliwe.

Oplata za wpis poprzez SMS.
Serwis SMS obsługiwany jest przez SimPay.
Link do regulaminu usług SMS simpay.pl/regulamin-do-pobrania
Link do reklamacji usług SMS simpay.pl/reklamacje lub adres e-mail:kontakt@simpay.pl