Tesoro Clinic - Medycyna Estetyczna

Centrum Medycyny Estetycznej Tesoro to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poprawić mankamenty swojego ciała. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu medycznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.
Na rynku istniejemy od 15 lat i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów.

Specjalizujemy się nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w dermatologii. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja pacjentów, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Jako jedna z niewielu firm we Wrocławiu korzystamy z nowoczesnych laserów Fotona Spectro SP i laserów frakcyjnych CO2, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć wszystkie blizny, brodawki i znamiona. Wykonujemy także laserowe leczenie trądziku i laserowe leczenie nietrzymania moczu.

  • +48 536213213
  • Dolnośląskie, Wrocław 54-130, ul. Szybowcowa 31/02