Studio Urody Vip

Studio urody Vip znajduje się w centrum Radzymina. Świadczymy usługi kosmetyczne od 2012 roku. W naszej ofercie są zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem lasera diodowego Light Sheer, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, zabiegi fotoodmładzania, które poprawiają wygląd i koloryt skóry twarzy.
Depilacja laserowa Light sheer
Posiadamy bardzo skuteczny laser diodowy do depilacji twarzy i ciała Light Sheer, który całkowicie usuwa cebulki włosa, dzięki czemu ten już nie odrośnie. Zabiegi wykonywane naszym laserem diodowym są nie tylko skuteczne, ale również bezbolesne dzięki wydajnemu systemowi chłodzenia głowicy zabiegowej.
Fotoodmładzanie
Nasze usługi kosmetyczne są skierowane do osób, które chcą zadbać o świeży i zdrowy wygląd swojej twarzy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu w urządzenia kosmetyczne najwyższej klasy, nasze zabiegi są bardzo skuteczne i bezpieczne.
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs oferowane w naszym salonie, gwarantuje zadowolenie każdej klientki. Używamy bardzo dobrej jakości rzęs i dodatków, które nie powodują uczulenia. Tworzymy rzęsy, które charakteryzują się niezwykle naturalnym i lekkim wyglądem.
Wynajem lasera diodowego Light Sheer
Nasz salon kosmetyczny oferuje usługi wynajmu sprzętu kosmetycznego na terenie województwa mazowieckiego. Wynajmujemy laser diodowy do depilacji firmy Light Sheer w bardzo korzystnych cenach.
Skuteczność lasera diodowego Light Sheer jest o wiele wyższa niż innych tańszych laserów. Stosując ten laser, wystarczy wykonać tylko kilka bezbolesnych zabiegów depilacji laserowej by klientka była zadowolona z usunięcia niechcianych włosków.
Wynajmujemy laser diodowy do depilacji wraz z dowozem na cały dzień pracy, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać jego obecność z salonie. Oferujemy również pomoc w przeprowadzaniu zabiegów depilacji laserowej.
Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu lasera diodowego na terenie województwa Mazowieckiego

  • +48 513241708
  • Mazowieckie, Radzymin 05-250, ul. Al. Jana Pawła II 1B