Skinlogica Wrocław


Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia, to zespół profesjonalistów posiadających certyfikaty uprawniające do świadczenia usług z zakresu kosmetologii i laseroterapii na nowoczesnym, atestowanym sprzęcie. Personel Skinlogica optymalnie dobiera metody i dostępne zabiegi do potrzeb pacjentów. Zaufaj doświadczeniu specjalistów, dla którego nie są tajemnicą najnowsze dokonania medycyny estetycznej. Masz szansę zrealizwoać swoje marzenia oddając się w ręce doświadczonych kosmetologów, dietetyków i lekarzy medycyny estetycznej. Znajdziesz Nas we Wrocławiu i Lesznie. Wejdź na https://skinlogica. pl/zabiegi/depilacja-laserowa dowiedz się więcej o naszych specjalistach i umów się na bezpłatną konsultację. Zobacz, jak możemy zmienić Twoje życie.
W ofercie:
Skinlogica oferuje szeroki wachlarz zabiegów zdrowotno - upiększających nie tylko dla kobiet jak i. W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów, każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją i szczegółowym wywiadem medycznym. Instytut medycyny estetycznej Skinlogica dba o to, żeby każdy klient był w pełni zadowolony z usługi.

Wejdź na http://www. skinlogica. pl/ i umów się na bezpłatną konsultację przed jednym z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, lub zabiegów upiększających na twarz i ciało. Polecamy konsultacje dietetyczne i pakiety „Młoda mama”, dzięki którym młode mamy bardzo szybko wracają do formy po porodzie.

  • +48 502716151
  • Dolnośląskie, Wrocław 50-304, ul. ul. Namysłowska 2