PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska

PSYCHE. EXPERT Katarzyna Kowalska jest poradnią psychologiczną świadczącą szeroki zakres usług konsultacyjnych i terapeutycznych. Wielu pacjentów docenia fakt, że psycholog online dostępny jest niezależnie od lokalizacji. Z jego pomocy mogą korzystać mieszkańcy wsi i małych miejscowości, a także ludzie często przebywający w zagranicznych delegacjach.
Jakie zaburzenia leczy internetowa poradnia psychologiczna? Każdy pacjent jest inny. Warto zatem od razu zgłosić się do specjalisty i opowiedzieć o swoich problemach. Dopiero później nastąpi diagnoza i konkretne rozeznanie przypadku. Wśród najczęściej przewijających się wśród klientów dolegliwości można wymienić:
• depresje – nie zawsze są łatwe do rozpoznania, wielu ludzi bagatelizuje problem i nie dostrzega, że wewnętrzny smutek i apatia mają poważniejsze podłoże,
• zaburzenia lękowe – zbyt częste odczuwanie nasilonego lęku prowadzi do problemów w codziennym życiu i warto reagować czym prędzej,
• zaburzenia odżywienia – przez idealne wizerunki widoczne w Internecie i kolorowych magazynach pacjenci często nabywają kompleksów, na anoreksję i bulimię często mają też wpływ niewłaściwe stosunki rodzinne.
Profesjonalna psychoterapia online dotyczy również osób cierpiących na DDA oraz zespół stresu pourazowego. Poradnia świadczy usługi coachingowe, kierowane dla pacjentów chcących lepiej poznać swój potencjał.

  • Mazowieckie, Nowe Wągrodno 05-505, ul. ul. Główna 48b