Prywatny Ośrodek terapii uzależnień „Nowy Dzień”

Ośrodek Terapii Uzależnień „Nowy Dzień” znajduje się w Krakowie, z dala od hałasu wielkiego miasta. Dzięki temu, człowiek dostaje szansę diametralnej zmiany swojego życia, odnalezienia sensu życia, oraz szczęścia.
Osoby odbywające terapię uzależnień otrzymują pomoc na najwyższym poziomie, aby były przygotowane do trzeźwego życia. Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem terapii w którym można zmienić swoje życie. Uczestnicy terapii mają do dyspozycji opiekę lekarzy, psychologa, psychiatry, terapeuty, oraz całodobowe wyżywienie. Nasi terapeuci to profesjonaliści z dwudziestokilkuletnim stażem pracy na różnych stanowiskach, oraz posiadający osobiste doświadczenia, którym dzielą się z innymi. Indywidualne podejście do pacjenta w leczeniu lekomanii, Tworzymy indywidualny program terapii dla konkretnego człowieka. Chcemy, aby nasz zainwestowany czas i pieniądze mógł się zwrócić z nawiązka.
Zauważasz, że zaczynasz specjalnie szukać okazji do wypicia, pijesz pomimo zaleceń lekarskich, czujesz dumę, że wypiłeś kiedyś mniej niż teraz, zaczynasz mieć trudność w odtworzeniu wydarzeń, unikasz rozmów na temat swojego picia, reagujesz gniewem na propozycję ograniczenia picia, reagujesz gniewem, gdy dostęp do alkoholu staje się ograniczony, prowadzisz samochód pod wpływem alkoholu,
Jeśli zauważasz choć kilka z tych wymienionych objawów, prawdopodobnie jesteś uzależniony od alkoholu. Skontaktuj się z naszym ośrodkiem i daj sobie pomóc.

  • +48 729297878
  • Małopolskie, Lusina k.Krakowa 30-698, ul. św. Floriana 41