Nova Clinic Kraków

Nova Clinic to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w Krakowie. Stworzona z myślą o osobach, które potrzebują specjalistów z takich dziedzin, jak m. in. chirurgii, neurologii, diagnostyki obrazowej, proktologii oraz rehabilitacji medycznej. Mamy u siebie zaawansowany technologicznie sprzęt. Wiele badań możemy wykonać bardzo szybko, co jest istotne podczas procesu leczenia. Nie chcesz czekać w niekończących się kolejkach? Nasze centrum medyczne jest zorganizowane tak, aby wizyta u lekarza stała się wyłącznie formalnością. Rejestracja do specjalisty przebiega szybko i bezproblemowo.
Każdy pacjent może dowolnie zarządzać swoją wizytą. Zapewniamy nie tylko doświadczonych lekarzy, ale również korzystne ceny. Najważniejsze dla nas jest dobro pacjenta.
W ofercie:
Mamy szeroki zakres usług medycznych. Wykonujemy wiele podstawowych, a także dodatkowych badań m. in. USG, EKG, badania sportowców, Organizujemy również liczne terapie m. in. Orthokine, ozonowania, terapie yumeiho oraz wlewy z witaminy C, a także rehabilitacje m. in. nietrzymania moczu, oraz onkologiczne|.
Szczegółowe informacje na temat pełnej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego kontakt@novaclinic.pl lub telefonicznego (12 255 14 55; 501 621 517)

  • +48 122551455
  • Małopolskie, Kraków 30-644, ul. Kamieńskiego 51