Medycyna Intymna – gabinet medycyny estetycznej Nowy Sącz

Ulica Henryka Sienkiewicza 6/2 w Nowym Sączu jest adresem, pod którym można odwiedzić nowoczesny, w pełni wyposażony gabinet medycyny estetycznej o szerokim spektrum świadczeń. Medycyna Intymna, jak sama nazwa wskazuje, udziela kompleksowej pomocy pacjentom, którzy chcą poprawić urodę i stan zdrowia. Lista zabiegów jest długa i obejmuje m. in. :
• powiększanie ust,
• lifting (usuwanie tzw. chomików, modelowanie owalu twarzy i konturowanie linii żuchwy),
• wstrzykiwanie botoksu (kurze łapki, lwie zmarszczki, zmarszczki na szyi, podnoszenie kącików ust),
• wlewy dożylne (koenzym Q10, kroplówki, np. dla sportowców),
• fibrynę bogatopłytkową (np. likwidowanie rozstępów, blizn, oznak łysienia).
Świadczeń w ofercie dostępnej na stronie medycynaintymna. pl jest znacznie więcej, dlatego warto poświęcić chwilę na lekturę informacji związanych z możliwościami specjalistów. Lekarze posiadają duże doświadczenie w diagnostyce, konsultacjach, a przede wszystkim precyzyjnie wykonywanych zabiegach.
Wielu pacjentów cierpi z powodu cech urody, które sprawiają dyskomfort lub wywołują kompleksy. Nowoczesna medycyna estetyczna pozwala jednak uzyskać niezwykłe efekty leczenia. Marzenie o gładkiej skórze, likwidacji blizn i rozstępów, powstrzymaniu łysienia czy poprawie sprężystości ciała może się spełnić. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni gabinet i zaufać specjalistom, którzy na co dzień podejmują się nawet bardziej skomplikowanych zabiegów.
Gabinet przy ulicy Sienkiewicza w Nowym Sączu wyróżnia się doskonałym wyposażeniem oraz wykwalifikowaną kadrą, która sięga po sprawdzone, wysokojakościowe kosmetyki medyczne. W celu umówienia wizyty wystarczy napisać wiadomość e-mail lub zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej. Każdy pacjent może liczyć na prywatność oraz indywidualne podejście do problemu ze zdrowiem lub urodą.

  • +48 736 557 575
  • Małopolskie, Nowy Sącz 33-300, ul. Henryka Sienkiewicza 6/2