Medeste Clinic Medycyna Estetyczna

Centrum medycyny estetycznej Medeste specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów medycyny estetycznej. W naszym centrum komfort pacjentek jest priortetem. Staramy się by pacjent czuł się w naszej klinice wyjątkowo. Nasi lekarze ciągle uczestniczą w szkoleniach, aby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Największą popularnością cieszą się fibryna, powiększanie ust kwasem hialuronowym, korekta zmarszczek, toksyna botulinowa, laser frakcyjny CO2, RF mikroigłowy, lipoliza iniekcyjna, poprawa owalu twarzy, modelowanie konturu twarzy, nieinwazyjny lifting HIFU i plazma. Można pomyśleć o wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie kształtu nosa, wypełnienie deficytów tkanki kwasem hialuronowym oraz nici.

Powiększanie ust
Chcesz nadać swoim ustom blask? W naszym centrum posiadamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania ust kwasem hiualornowym. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

Lifting osocze bogatopłytkowe
Zabieg osoczem bogatopłytkowym daje rewelacyjne rezultaty, poprawia nawilżenie oraz napięcie skóry leczonej okolicy.

Lifting twarzy HIFU
Jeśli opadnięte policzki i duże chomiki denerwują Cie zabieg HIFU będzie dla Ciebie świetną metodą na podniesienie policzków i usunięcie chomików

W Centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic poznacie Państwo doktorów, który zadbają o Wasz wygląd. Proponujemy zabiegi medycyny estetycznej jak powiększanie ust kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, Profhilo, laser frakcyjny CO2, RF, HIFU.

  • +48 577624790
  • Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie 55-040, ul. Kłodzka 3A