Lilin Spa Szklarska Poręba

Witaj w Lilin Spa - magicznym miejscu ukrytym w malowniczej Szklarskiej Porębie, gdzie relaks i odprężenie stają się niezapomnianym doświadczeniem. Nasze spa to oaza spokoju, korzystająca wyłącznie z naturalnych produktów i sprzętu polskiego pochodzenia.

Przekrocz próg Lilin Spa i odkryj rozległą gamę usług, które dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb:

- Masaże ciała, od klasycznych po relaksacyjne, a także intensywne sesje z gorącymi kamieniami i specjalistyczne masaże antycellulitowe.

- Sesje w naszej saunie przeniosą Cię w świat głębokiego relaksu, a innowacyjne seanse tlenoterapii w komorze hiperbarycznej dostarczą oddechu świeżości.

- Zabiegi na twarz, obejmujące pielęgnacyjne rytuały, witaminowe odżywianie skóry, delikatne pilingi i odmładzające kuracje.

Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy wyłącznie usługi po wcześniejszej rezerwacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej wygodnej rezerwacji online, aby zapewnić sobie miejsce w krainie błogiego relaksu.

Zapraszamy zarówno gości obiektu Zającówka w Szklarskiej Porębie, jak i wszystkich, którzy pragną przeżyć unikalne chwile relaksu i regeneracji biologicznej. W Lilin Spa łączymy pasję do pracy z najwyższą jakością naturalnych polskich kosmetyków i sprzętu. Poznaj pełen blasku masaż klasyczny, relaksacyjny, kojący gorącymi kamieniami, czy też skorzystaj z specjalistycznego masażu antycellulitowego oferowanego przez Primelle i Udvartana.

Odkryj różnorodne zabiegi na twarz, od nawilżających po te dedykowane naczynkom, odmładzające i liftingujące. Nie zapomnij także o relaksacyjnym seansie w naszej saunie lub głębokim oddechu w komorze hiperbarycznej. W Lilin Spa troszczymy się o Twój pełen komfort i zadowolenie, kreując niepowtarzalne doznania dla ciała i duszy.

  • +48 500 092 493
  • Dolnośląskie, Szklarska Poręba 58-580, ul. Krasińskiego 8