HAIR SPACE HAIRSTYLIST & TRICHOLOGY INSTITUTE

Działający w Gdyni salon fryzjerski Hair Space wyróżnia się niezwykle rozbudowaną ofertą, która odpowiada na wszelkie potrzeby związane z włosami, jakie mogą mieć kobiety i mężczyźni. Nieatrakcyjny kolor, długość włosów, ich wypadanie czy inne problemy mogą szybko stać się wspomnieniem dzięki doświadczonej kadrze, na którą składają się nie tylko fryzjerzy i styliści włosów, ale też trycholog i barber. Mogą oni zająć się klientami w kompleksowy sposób. Szeroki wybór zabiegów pozwala dobrać odpowiednie dla siebie działania, przy czym zawsze można liczyć na poradę personelu. W miejscu tym można poddać się standardowym zabiegom, jak strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja włosów czy strzyżenie brody, wykonywanym na bardzo wysokim poziomie, a także zaawansowanym usługom, odpowiadającym na konkretne potrzeby.
Osobom mającym problem z wypadaniem włosów salon może zaproponować zabiegi z dziedziny trychologii, przeprowadzane najczęściej po specjalistycznych badaniach diagnostycznych. Infuzja tlenowa czy mezoterapia mikroigłowa skóry głowy pozwalają na dotlenienie cebulek i mieszków włosowych, dzięki czemu znikają problemy takie jak osłabienie, wypadanie, a nawet łysienie, a także spowolniony wzrost włosów.
Hair Space proponuje też wiele zabiegów upiększających włosy. Klientki mogą zdecydować się na przykład na użycie innowacyjnych masek koloryzujących Alter Ego, pozwalających na zmianę odcienia włosów bez narażania ich na zniszczenia. Przeciwnie, produkty tej marki, szampony, maski i olejki, są wykorzystywane do pielęgnacji włosów w tym salonie, dając doskonałe skutki. Zabiegi z ich wykorzystaniem są doskonałym remedium na nawet najsilniej zniszczone, wysuszone włosy.
Inne propozycje to botox, keratynowe wygładzanie włosów lub nanoplastia, afroloki, a także efektowne przedłużanie włosów.

  • +48 789 120 170
  • Pomorskie, Gdynia 81-366, ul. 10 lutego 11/25