Dermie Kosmetologia Estetyczna - Rzeszów

Dermie, czyli profesjonalizm i doświadczenie
Gabinet kosmetologii estetycznej Dermie powstał dzięki doświadczeniu, wiedzy i praktyce w dziedzinie kosmetologii estetycznej i kosmetyki. Regularnie, w różnych częściach Polski, odbywamy wiele szkoleń i kursów, stale podnosząc swoje kwalifikacje, poszerzając wiedzę, pasję, umiejętności, by z pełną odpowiedzialnością móc oferować skuteczne zabiegi dla naszych Klientów.

Gwarancja bezpieczeństwa i komfort
Oferowane przez nas zabiegi kosmetyczne, upiększające oraz zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej wykonywane są w całkowicie sterylnych oraz higienicznych warunkach. Zarówno pomieszczenie zabiegowe jak i pomieszczenie kosmetyczne są wyposażone w sposób gwarantujący poczucie komfortu i pełnego relaksu, a towarzysząca każdemu zabiegowi muzyka pozwala na całkowite wyciszenie i spokój.

Atmosfera
Obsługa w Dermie wprawi każdego Klienta w znakomity nastrój, a jednocześnie zapewni najwyższą jakość oferowanych usług, miłą i serdeczną atmosferę, oraz dyskrecję. Każdy Klient jest dla nas kimś wyjątkowym, dlatego dopełnimy wszelkich starań aby czas z nami spędzony był równie wyjątkowy i godny polecenia.

Okazje i oferty specjalne
Stale staramy się udostępniać naszym nowym jak i stałym klientom możliwość skorzystania z ulubionej usługi w niższej cenie. Jest to doskonała okazja aby spróbować czegoś całkowicie nowego z naszej oferty zabiegów.

Lokalizacja
Gabinet Dermie Kosmetologia Estetyczna znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa, w sąsiedztwie osiedla Bł. Karoliny, na ul. Widokowej 1/1L (boczna ul. Krajobrazowa oraz ul. Panoramiczna), z dala od zakorkowanych ulic i zajętych miejsc parkingowych objętych strefą płatnego parkowania.

Pamiętaj! Życie to sztuka wyboru – więc wybieraj to co najlepsze! Odwiedź nasz gabinet i przekonaj się o tym! Rzeszów ul. Widokowa 1/1L to sprawdzony i właściwy adres!

  • +48 727686618
  • Podkarpackie, Rzeszów 35-119, ul. Widokowa 1/1L