Czysta Micha -Catering dietetyczny z dowozem Warszawa

Firma CZYSTA MICHA Sp. z o. o. przygotowuje catering dietetyczny dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać. Oferowana przez nią dieta pudełkowa obejmuje dwa często zamawiane warianty:
• menu standardowe, składające się z czterech posiłków (liczące 1000-1100 kcal lub 1600-1700 kcal) - dedykowane dla klientów odchudzających się lub zamierzających utrzymać obecną wagę),
• menu aktywne, jako dostawa 5 posiłków (liczące 2000-2200 kcal lub 2600-2800 kcal) - opracowane z myślą o sportowcach i osobach uprawiających aktywność fizyczną, która wymaga odpowiedniego zbilansowania diety.
Miejscem realizacji usług jest Warszawa. Z oferty korzystają między innymi mieszkańcy Ursynowa, Mokotowa, Woli i Wilanowa. Nad jakością składników czuwają dietetycy, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do wykonywanej przez siebie pracy. Menu jest urozmaicone i nie pozostawia miejsca na nudę. Zdrowa dieta z dowozem jest wygodna i rozwiązuje wiele problemów związanych z jedzeniem. Klienci nie muszą samodzielnie liczyć kalorii, gotować i planować ilości węglowodanów, białka i tłuszczu. Jednocześnie nie muszą obawiać się konserwantów, cukru i ulepszaczy smaków. Dla osób zamawiających catering dietetyczny na dłużej przewidziano atrakcyjne rabaty. Szczegóły opisano na stronie internetowej firmy.

  • +48 533553022
  • Mazowieckie, Warszawa 02-722, ul. Alei Komisji Edukacji 50/U5A