Centrum Medyczne Olimedica

Centrum Medyczne Olimedica
ul. Narutowicza 13E
tel. 91 307 80 29
tel. 793 138 757

Zapraszamy na nasze strony www. olimedica. pl
Centrum Medyczne OliMedica oferuje Państwu pomoc w zakresie laryngologii, leczenia chrapania, medycyny i chirurgii estetycznej oraz leczenia łysienia i przeszczepów włosów.
W naszej placówce stworzyliśmy Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów Sennych. Skutecznie leczymy chrapanie i bezdech senny, stosując zaawansowaną technologię i najnowsze małoinwazyjne metody leczenia, np. termoterapię bipolarną Celon, leczenie chrapania laserem Fotona oraz snoreplastykę.
Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w diagnostyce, leczeniu zachowawczym oraz chirurgii głowy i szyi zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Stosujemy najnowsze metody leczenia endoskopowego chorób nosa i zatok przynosowych (operacje FESS). Większość zabiegów laryngologicznych przeprowadzamy w ramach chirurgii jednego dnia, co pozwala Pacjentom na szybszy powrót do zdrowia i pełnej sprawności oraz codziennych obowiązków.
W naszym Centrum wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej o charakterze zapobiegawczym (profilaktyka starzenia się skóry) i leczniczym (m. in. poprawa stanu i kondycji skóry, likwidacja zmarszczek). Zajmujemy się również leczeniem łysienia, wykonujemy przeszczepy włosów.

Obecnie współpracuje z kilkoma szpitalami i klinikami: w Szczecinie i Gorzowie. Nasi specjaliści są członkami wielu towarzystw naukowych.
Zdobywają wiedzę i praktykę, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach, aby zapewnić Państwu dostęp do najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Służymy Państwu wszechstronną opieką, bo dla nas Pacjent jest najważniejszy

  • +48 793 138 757
  • Zachodniopomorskie, Szczecin 70-240, ul. Narutowicza 13E