Biorezonans Wilanów

Prowadzimy gabinet medycyny naturalnej w Warszawie. Oferujemy nowoczesne, naturalne terapie zdrowotne oraz testy. W naszej ofercie znajdziesz między innymi leczenie alergii, uzależnień, pomagamy w usuwaniu wirusów, grzybów, bakterii. Mamy duże doświadczenie, jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają się na medycynie naturalnej i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dokładamy starań, aby każdy pacjent był zadowolony z prowadzonych przez nas terapii. Nasze formy leczenia nie mają żadnych skutków ubocznych, są całkowicie bezpieczne. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt niemieckiego producenta – firmy Regumed – Bicom Optima Plus, których jesteśmy właścicielami. Wszystkie terapie są prowadzone wyłącznie przez przeszkolonych terapeutów, posługujących się zarówno punktoskopem jak i biotensorem. Wierzymy w to, że leczenie biorezonansem to doskonała alternatywa dla medycyny konwencjonalnej, która nie zawsze daje dobre rezultaty.

Prowadzimy gabinet medycyny naturalnej w Warszawie. Oferujemy nowoczesne, naturalne terapie zdrowotne oraz testy. W naszej ofercie znajdziesz między innymi leczenie alergii, uzależnień, pomagamy w usuwaniu wirusów, grzybów, bakterii. Mamy duże doświadczenie, jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają się na medycynie naturalnej i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dokładamy starań, aby każdy pacjent był zadowolony z prowadzonych przez nas terapii. Nasze formy leczenia nie mają żadnych skutków ubocznych, są całkowicie bezpieczne. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt niemieckiego producenta – firmy Regumed – Bicom Optima Plus, których jesteśmy właścicielami. Wszystkie terapie są prowadzone wyłącznie przez przeszkolonych terapeutów, posługujących się zarówno punktoskopem jak i biotensorem.

Zapraszamy do współpracy, mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dobre ceny. W razie pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

  • Mazowieckie, Warszawa 02-972, ul. Aleja Wilanowska 9A lok. 58