Pensjonat Nad Jeziorem – hotel i nocleg Myślibórz.

Pensjonat Nad Jeziorem zapewnia komfortowe noclegi w agroturystyce w Myśliborzu. Do największych zalet obiektu należą między innymi:
starannie wyposażone, nowoczesne pokoje z wygodnymi łóżkami,
dostęp do stabilnego łącza Internetowego i telewizji satelitarnej,
prywatne łazienki,
piękny widok na jezioro i przystań z okien,
zamknięty parking i garaż, w którym goście mogą zostawić swój samochód,
zestaw śniadaniowy wliczony w cenę noclegu.
Jak widać, hotele oparte na bliskości natury nie są pozbawione nowoczesnych udogodnień. Bliskość jeziora nie pozwala na nudę. Osoby zainteresowane zdobyciem patentu na młodszego lub starszego sternika motorowodnego mogą skorzystać z pobliskiego Centrum Szkoleniowego, które współpracuje z pensjonatem. Duża ilość zieleni i oddalenie od zgiełku zatłoczonego miasta mają niewątpliwe walory zdrowotne.
Ponadto w obiekcie znajduje się sala na przyjęcie. Można wykorzystać ją do organizacji eventów o różnym charakterze. Zjazdy rodzinne, komunie, bankiety firmowe, imprezy integracyjne…  Świetnym pomysłem jest między innymi wesele w Myśliborzu. Pracownicy pensjonatu zajmą się kompleksowym przygotowaniem przyjęcia. Lokalna restauracja zadba o smaczne i apetyczne menu, które przypadnie do gustu wszystkim gościom. Pary Młode mogą zgłaszać własne wizje i dopasować salę weselną do swoich własnych oczekiwań. W obiekcie pomieści się maksymalnie 130 osób.

  • +48 95 747 25 11
  • Zachodniopomorskie, Myślibórz 74-300, ul. ul. Marcinkowskiego 12