Noclegi w lublinie - Forest-Bis

Jeśli pragniesz odkrywać piękne zakątki Polski i interesują Cię tanie noclegi w Lublinie pod tym względem pozytywnie Cię zaskoczy. W lesie nad brzegiem Jeziora Zemborzyckiego znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Forest, który dzięki położeniu w wyciszonej i spokojnej okolicy gwarantuje swoim klientom spokojny wypoczynek.

W ofercie obiektu znajdują się domki o różnym standardzie - Standard +, Standard oraz Economy. Wnętrza są regularnie sprzątane, dlatego są schludne i zadbane. Niesamowita okolica sprzyja uprawianiu różnego rodzaju sportów - od wycieczek na szlakach rowerowych poprzez park linowy czy stadninę koni aż po aktywności na jeziorze.

W ofercie ośrodka znajduje się również pole namiotowe oraz miejsce, gdzie można postawić camper. Goście nie muszą się martwić o dostęp do prądu czy łazienek, ponieważ to również jest zapewnione. Ośrodek Wypoczynkowy Forest przypadnie do gustu również młodym gościom, ponieważ na terenie obiektu znajduje się plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnie, trampolinę, huśtawki oraz piaskownicę. Rodzice w tym czasie mogą wypocząć na leżaku lub na znajdującym się przy każdym domku tarasie.

Nie tylko noclegi w Lublinie oferuje swoim podróżnikom, a również pełen jest zabytkowych miejsc i atrakcji. Warto więc wybrać się do centrum miasta, które położone jest zaledwie 10 km od ośrodka. Dostać się tam można bez problemu za pomocą busu.

Ośrodek Wypoczynkowy Forest to miejsce doskonałe dla każdego. Świetnie bawić się tu będą zarówno dzieci, jak i dorośli. Bez względu na to czy chcesz wypocząć czy interesują Cię noclegi pracownicze w Lublinie, to ten obiekt spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

  • Lubelskie, Lublin 20-523, ul. Nad Zalewem 1-3