MoloSurf

Jesteśmy miejscem, w którym nie tylko zaplanujesz swój wypoczynek, ale również będziesz mógł spędzić aktywnie czas wraz z przyjaciółmi lub/i rodziną! Nasz camping to blisko 2 ha terenu zagospodarowanego tak, by sprostał najwyższym wymaganiom!

Zdecydowanym atutem jest własna piaszczysta plaża z szerokim, komfortowym dostępem do wody i miejsce campingowe dla 150 przyczep z nowoczesnym zapleczem sanitarnym.

W naszej ofercie znajdziecie bungalowy panorama (premiera ’21! ) z widokiem na wodę, domki holenderskie oraz przyczepy kempingowe w kilku standardach. Łącznie ponad 50 obiektów noclegowych usytuowanych tuż nad brzegiem Bałtyku! Każda z naszych kwater wyposażona jest w aneks kuchenny oraz przestronny taras lub przedsionek.

Zaplecze gastronomiczne w skład którego wchodzi restauracja Ananasy serwującą wyśmienite posiłki oraz BeachBar ze strefą Chill&CoWork z widokiem na Zatokę Pucką to miejsca, z których jesteśmy szczególnie dumni! Pyszne śniadania, zimne drinki i dobra muzyka na plaży przyciągają do nas wielu fanów smacznej kuchni i pięknych widoków!

  • +48 226020223
  • Pomorskie, JASTARNIA 84-140, ul. UL. RYBACKA 33