7 Kontynent - restauracja

Restauracja 7 Kontynent powstała z miłości do kuchni. 7 Kontynent istnieje od 2012 r. i jest zlokalizowany w samym centrum Jastarni. Restauracja 7 Kontynent specjalizuje się w kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie potrawy są starannie przemyślane i przygotowywane w oparciu o nasze własne receptury. Tylko u nas łączymy niezwykłe smaki w smaczne dania.
Piękna przyroda, tradycje i zwyczaje półwyspu, gdzie od wielu lat ludzie żyją z rybołówstwa oraz turystyki, urzekły nas swoim unikalnym charakterem i niepowtarzalnością. Zakochaliśmy się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia i nie wyobrażamy sobie mieszkania w wielkim mieście.

Tutaj w Jastarni przez większą część roku czas płynie wolniej. Morze zimą jest równie piękne jak latem, a jesienne sztormy to niesamowite zjawisko, które uczy pokory wobec natury. Kontrastuje z tym letni gwar, wszechobecne deski, śmiech dzieci, zamki z piasku i kolorowe parawany na plaży.

Postanowiliśmy, że stworzymy miejsce w którym tradycja będzie przeplatać się z nowoczesnością, a liczne pamiątki świadczyć będą o jego ciekawej przeszłości.

Pyszne dania przygotowywane z lokalnych produktów to nasza specjalność. Wszystkie potrawy szykujemy na bieżąco, nie odgrzewamy mrożonek, gotowych produktów, nie podajemy zup z torebki. Cieszymy się, kiedy nasi goście chwalą kuchnię 7 Kontynentu i wracają do nas całymi rodzinami po raz kolejny na zdrowe, a przy tym smaczne posiłki.

  • Pomorskie, Jastarnia 84-140, ul. Mickiewicza 37