TylkoKwiaty.pl – kwiaciarnia internetowa, kwiaty online z wysyłką.

Oferta Kwiaciarni internetowej TylkoKwiaty. pl powstała z myślą o osobach szukających efektownych upominków. Kwiaty doskonale sprawdzają się na różne okazje. Można podarować je mamie, babci, żonie, nauczycielce. To nieodłączny element ślubów, urodzin i imprez okolicznościowych. Nic więc dziwnego, że kwiaciarnia internetowa cieszy się tak dużym zainteresowaniem i z jej usług korzysta coraz większa ilość osób.

Dostępne są tradycyjne bukiety składające się z czerwonych lub białych róż oraz barwne kompozycje. Wiosenny Bukiet, Ognisty Żar, Płomyk Szczęścia… Same nazwy mówią wiele o przeznaczeniu kompozycji i jej charakterystyce. Klienci mogą obejrzeć galerię poglądowych zdjęć i zapoznać się z dokładnymi opisami produktów. Niezwykle modne w ciągu ostatnich lat są flowerboxy. To kwiaty w pudełku, które są ciekawą alternatywą dla klasycznych bukietów trzymanych w wazonach. Oferowana dostawa kwiatów odbywa się szybko i z uwzględnieniem indywidualnych życzeń klienta. Można dołączyć do niej dodatkowe upominki, takie jak czekoladki i pluszowe misie. Warto również pomyśleć o kartkach okolicznościowych i liścikach, którymi można wyrazić swoje emocje. Nawet krótki bilecik z wyznaniem miłosnym zrobi bardzo pozytywne wrażenie i sprawi, że kwiaty staną się jeszcze bardziej niezapomniane.

Internetowa wysyłka kwiatów to bardzo wygodna forma. Zamówienie składa się szybko poprzez poręczny system online. Następnie pracownicy sklepu przechodzą do realizacji zlecenia i dostarczają kwiaty pod wskazany przez klienta adres.

  • Mazowieckie, Warszawa 02-001, ul. Aleje Jerozolimskie 89/43