TORBY BAWEŁNIANE – SZYTE POD ZAMÓWIENIE

USZYJEMY WYJĄTKOWE TORBY BAWEŁNIANE DLA TWOJEJ FIRMY – PROSTO OD PRODUCENTA!!!
Jako producent wiemy, że torby bawełniane są najbardziej popularnymi torbami reklamowymi w Polsce. Wielorazowa torba na zakupy, to nie tylko ulga dla środowiska, ale znakomity sposób na wyrażenie wizji swojego przedsiębiorstwa. Wielu osobom ta wizja może przypaść do gustu i będą ją wyrażać jako swoją, korzystając z takiego gadżetu na co dzień.
Będąc producentem torby bawełnianej łączymy pożyteczną ekologiczną filozofię z przyjemnością użytkowania. Wizja ta zawarta jest w tak prostej rzeczy jak torba zakupowa. To idealny gadżet dla Klientów szukających oryginalnych produktów. Masz unikatowy pomysł do zrealizowania? Torbę o nietypowych wymiarach, w różnych kolorach, ciekawym fasonie… Możemy dla Ciebie uszyć dowolną torbę bawełnianą wedle przesłanego projektu. Jest to opcja bardziej czasochłonna i droższa od druku na gotowych torbach. Jednak otrzymasz w zamian torbę bawełnianą dokładnie taką jaką potrzebujesz!

Torby bawełniane pod zamówienie szyjemy w Polsce. Jako producent możemy wykonać torby bawełniane:

w dowolnym fasonie,
w dowolnym wymiarze,
w szerokiej gamie kolorystycznej,
w różnych gramaturach – od 145g/m² do 280 g/m² (drelich),
z naniesionym indywidualnym nadrukiem.
Wykonane w 100% z naturalnych materiałów podkreślą podejście przedsiębiorstwa do środowiska, w dobie „Eko”. Torby bawełniane producent, dzięki szerokim możliwościom szycia otrzymają indywidualny styl i charakter. Każde zamówienie może być wyprodukowane z nadrukiem reklamowym.

  • +48 501 175 330
  • Pomorskie, Wejherowo 84-200, ul. ul. Chopina 7a