The Jacek Szwiec

Kolorofanki. pl to sklep z kolorowankami, który przygotował specjalną ofertę dla dorosłych osób szukających sposobów na relaks. W ramach współpracy klienci mogą liczyć na:
• oryginalne wzory malowanek, które uwzględniają na przykład motywy erotyczne i książeczki z przekleństwami,
• polskie, angielskie i ukraińskie wersje językowe,
• wysokiej jakości akcesoria do kolorowania,
• kolorowanki do druku dla dorosłych w formacie PDF lub wersje książkowe.
W asortymencie znajduje się na przykład kolorowanka biblijna, która zawiera różnorodne projekty mandali oraz cytaty z Biblii. Wśród produktów dostępny jest również zestaw dla mamy i motywujące malowanki dla kobiet. Książki drukowane są na wysokiej jakości papierze, który nie przebija. Co więcej, strony są zadrukowane jednostronnie i można je wyrywać, by wykonane malowidło zawiesić gdzieś lub podarować komuś w prezencie. Do kolorowania przydają się flamastry pastelowe i markery alkoholowe. Sprzedawane są w rozbudowanych zestawach, w których znajduje się wiele wariantów kolorystycznych produktów.
Firma produkuje kolorowanki w Poznaniu i z uwagą wsłuchuje się w wizje i potrzeby swoich klientów. Zamówiony towar szybko wysyłany jest pod wskazany adres. Malowanka antystresowa to świetny sposób na wyciszenie się po ciężkim dniu pracy. Prace plastyczne mają działanie terapeutyczne i uspokajające.

  • Wielkopolskie, Poznań 60-853, ul. Poznańska 58/2