Świat Pupila Sklep Zoologiczny – karma, zabawki i akcesoria

Sklep internetowy Świat Pupila oferuje wysokiej jakości produkty dla zwierząt domowych z dostawą do domu. Właściciele kotów, psów, rybek, ptaków i gryzoni znajdą wiele ciekawych propozycji oraz regularnie organizowane promocje. Klienci doceniają wygodną formę robienia zakupów i przejrzysty katalog. Robienie zapasów karmy przestaje być problemem – wystarczy kliknąć wybrane produkty i czekać na ich dostawę.
W sklepie oferowana jest karma dla kota i psa. Każdy artykuł ma starannie opisany skład i przeznaczenie, dzięki czemu dobranie zdrowej diety dla swojego pupila nie jest trudne. Jeśli zwierzę ma problemy zdrowotne, wystarczy skorzystać ze specjalnej kategorii, sugerując się rodzajem jego dolegliwości (cukrzyca, otyłość, choroby stawów, wątroby, nerek). Dobry sklep zoologiczny nigdy nie zapomina o zabawie. To ona wpływa na zdrowie i samopoczucie pupili, niezależnie od ich rasy i gatunku. Wybierając zabawki dla psa, warto stawiać na ich interaktywność i stymulację intelektualną. Urozmaiceniem dla wspólnej zabawy z opiekunem są także przysmaki.
Każde zwierzę potrzebuje też odpowiednich artykułów pielęgnacyjnych. Dla psów i kotów będą to szampony, żwirek lub szczotki do wyczesywania sierści. Dla rybek filtracja i ogrzewanie akwarium. Płazy i gady będą potrzebować uzdatniania wody, a ptaki specjalistycznych nożyczek dla pazurków. W razie pytań i wątpliwości pracownicy sklepu chętnie udzielą porady. Prowadzą także bloga z artykułami dla miłośników zwierząt.

  • Dolnośląskie, Kiełczów / Wrocław 55 - 093, ul. ul. Polna 56