STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Firma STALPOL SAFES SP. Z O. O. od lat dostarcza na polski rynek wysokojakościowy asortyment w postaci gwarantujących bezpieczeństwo przechowywania sejfów czy wytrzymałych, wykonanych z odpowiednio grubej stali szaf na broń czy dokumenty. Obecnie dostawca realizuje również zamówienia z zagranicy, głównie do krajów zachodniej Europy.
Dostępne w ofercie produkty spełniają normy jakościowe i wytrzymałościowe, narzucone przez polskie oraz europejskie prawodawstwo. Wszystkie proponowane konstrukcje są oparte na nowoczesnych technologiach (w szczególności trwałego łączenia poszczególnych elementów bądź wycinania i gięcia wykroju z jednego, odpowiednio grubego arkusza stali). Zastosowane w sejfach czy szafach rodzaje zamknięć to efekt pracy doświadczonych i kompetentnych konstruktorów oraz techników.
Dbając o konkurencyjność, a także zadowolenie klienta, firma cyklicznie uzupełnia swoją ofertę o nowe modele. Każdy z nich charakteryzuje się precyzją wykonania poszczególnych elementów, a także estetycznym wyglądem. Chcąc przyspieszyć realizację zamówień oraz skrócić czas dostaw, dostawca rozbudował swój magazyn w taki sposób, że obecnie można znaleźć w nim gotowe produkty od ręki, bez konieczności oczekiwania na ich wykonanie. Dla odbiorców poszukujących asortymentu o nietypowych gabarytach i wymiarach udostępniono opcję złożenia takiego zamówienia, jednak wiąże się to z oddalonym terminem dostawy.
Firma zaprasza do zapoznania się z przygotowaną propozycją sprzedażową klientów prywatnych, właścicieli przedsiębiorstw oraz instytucje publiczne, w tym również jednostki państwowe, odpowiedzialne za bezpieczeństwo obywateli.

  • +48 52 381 42 11
  • Kujawsko-pomorskie, Białe Błota 86-005, ul. Szubińska 101d