Sklep z kawą - Coffee-Mat

W Coffee-Mat znajdziesz kawę najwyższej jakości, która zapewni Ci niezapomniane doznania smakowe. Nasza oferta obejmuje kawy o zróżnicowanym stopniu palenia, bogatym aromacie i wyjątkowym smaku, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jeśli kawa jest Twoją pasją, to jesteś we właściwym miejscu.

Nasze specjalności to kawa ziarnista, ale także kawa mielona, kawiarki i AeroPress'y, które umożliwią Ci przygotowanie kawy dokładnie tak, jak lubisz. Dzięki szerokiemu wyborowi kaw od renomowanych producentów, takich jak Lavazza, Pellini, Segafredo, oraz akcesoriów do parzenia i konserwacji urządzeń, Coffee-Mat to miejsce, gdzie Twoje marzenia o doskonałej kawie stają się rzeczywistością.

W naszym sklepie znajdziesz także różnego rodzaju ekspresy, w tym automatyczne, kolbowe i przelewowe, które umożliwią Ci przygotowanie kawy na wiele różnych sposobów. French Press, kawiarki, czy tradycyjny sposób parzenia – wybór jest twój, a my chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i wskazówkami dotyczącymi najlepszych metod przygotowania.
W ofercie:
Szukasz kawy lub zestawów do jej parzenia lub podawania na prezent? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skompletujemy zamówienie idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie zakupowe. Coffee-Mat to nie tylko sklep, to miejsce, gdzie twoja pasja do kawy może rozkwitnąć. Z nami każdy dzień staje się smaczniejszy.

  • +48 797551538
  • Lubelskie, Ryki 08-500, ul. Ul. Budki - Rososz 12