Silesiapak

Ofertę marki Silesiapak stanowią wysokiej jakości tanie torby reklamowe wykonane z papieru. Materiał użyty do ich produkcji został dopuszczony do kontaktu z produktami spożywczymi, ma atest PZH, dzięki czemu torebki sprawdzają się nie tylko do przenoszenia zakupów, ale i do przechowywania jedzenia. Papier kraftowy wyróżnia się również tym, że nie przepuszcza światła, dlatego bardzo dobrze zabezpiecza owoce i warzywa, przedłużając ich świeżość i apetyczny wygląd.
Osobna linia toreb została przygotowana właśnie z myślą o branży gastronomicznej. Torby cateringowe mają poszerzone i wzmocnione dno oraz krótsze ścianki boczne dla łatwiejszego pakowania i wygodnego rozłożenia ciężaru. Papier wykonany z włókien pierwotnych jest odporny nie tylko na rozdarcie, ale też lepiej od innych typów papieru zachowuje się w kontakcie z ciepłem i wilgocią. Dodatkowo wzmocniony został też sam uchwyt, tak aby transport był całkowicie bezpieczny.
Papierowe torby z nadrukiem to również dobry pomysł na promocję firmy. Ekologiczny materiał korzystnie wpływa na wizerunek marki i poprawia jej odbiór w gronie potencjalnych klientów. Dzięki przykuwającym uwagę grafikom lub umieszczeniu na torebce logo firmy klientom łatwiej też zapamiętać nazwę lub adres. Opakowania produkowane są w wielu popularnych rozmiarach, dlatego zamawiający ma ułatwiony wybór. Ponadto może skorzystać z oferty torebek barwionych. Żółte, czarne czy czerwone opakowania można dostosować do kolorystyki, jaką posługuje się firma. Na kolorowych opakowaniach również można za pomocą sitodruku czy metody fleksograficznej wykonać estetyczny nadruk.

  • +48 790 275 067
  • Śląskie, Katowice 40-175, ul. ul. Blachnickiego 9