Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.

Prowadzony przez przedsiębiorstwo Olejnik Systemy Magazynowe sklep internetowy z odzieżą do pracy w niskich temperaturach oferuje asortyment najwyższej jakości. Sprzedawane kurtki, spodnie czy buty spełniają bardzo surowe wymagania, są też zgodne z obowiązującymi normami. Ubrania niemieckiej marki Tempex są nie tylko bardzo wytrzymałe, doskonale izolują i chronią przed utratą ciepła, ale także zapewniają pracownikowi pełną swobodę ruchów.
W sklepie dostępne są dwie linie ubrań – do pracy na mrozie sięgającym -49°C oraz w chłodniach, gdzie temperatura wynosi od 0°C do 8°C. Ponadto ubrania dzielą się na te do pracy przy żywności i do pozostałych zadań.
Klienci mogą się wyposażyć w kompletny ubiór: kurtki, spodnie, ale też czapki, kaptury,  rękawice do pracy w mroźni oraz buty i skarpety. W ofercie dostępne są praktyczne kombinezony, płaszcze, a także chroniące głowę kaski z wymienną podpinką. Całość warto uzupełnić o specjalistyczną bieliznę, na którą składają się spodnie z polaru, spodnie pikowane oraz kalesony,  ciepłe bluzy z dwuwarstwowego materiału i kamizelki. Pas osłaniający nerki zwiększa ochronę pleców.
Wszystkie ubrania powstają z materiałów odpornych na uszkodzenia, dzięki czemu mogą być używane przez długi czas bez utraty właściwości ochronnych. Kurtki i płaszcze wyposażone są w dzianinowe mankiety oraz przylegający ciepły kołnierz. Dodatkowo ściągacz umieszczony z tyłu na wysokości pasa chroni przed podnoszeniem się odzieży podczas pracy. Z kolei spodnie na szelkach osłaniają nie tylko dolne partie ciała, ale też lędźwie i klatkę piersiową. Dla wygody u dołu nogawek umieszczono rozporki ułatwiające zakładanie butów.
Pracowników potrzebujących bardzo solidnej ochrony przez zimnem, a więc tych, których obowiązki wiążą się z małą ilością ruchu lub którzy długo przebywają w trudnych warunkach, warto wyposażyć w specjalne kurtki z dodatkowym ociepleniem.

  • +48 22 868 09 72
  • Mazowieckie, Warszawa 02-241, ul. Przedpole 1