Magazyn24h Bogmar BB

Firma Bogmar jest jednym z czołowych, polskich producentów i dystrybutorów rozwiązań BHP. Współpracujemy z Klientami z całej Europy, zaopatrując fabryki w rękawice, maski, odzież roboczą i narzędzia marki własnej i wielu innych, znanych firm. Zaufało nam dotąd wiele znanych, krajowych i zagranicznych firm z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej czy transportowej.


Na europejskim rynku BHP działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Działalność rozpoczęliśmy od produkcji i sprzedaży odzieży ochronnej. Wraz z rosnącym doświadczeniem i zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstw, wkrótce rozszerzyliśmy ofertę o produkcję i dystrybucję środków ochrony pracy. Od 2012 roku dostarczamy w pełni autorską, kompleksową usługę Magazyn24h, która obejmuje stałe monitorowanie i wydawanie używanych w zakładach produktów za pomocą innowacyjnych automatów vendingowych polskiej firmy ASD Systems.


Bezustannie poszerzamy ofertę o nowe produkty i usługi dodatkowe oraz dynamicznie rozwijamy markę własną. Pragniemy docierać do Klientów z całej Europy, by wspierać ich w optymalizacji kosztów oraz poprawie komfortu i bezpieczeństwa pracy. Z naszych usług korzysta obecnie wiele rozpoznawalnych, polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z branży AGD, motoryzacyjnej, FMCG, budowlanej, wydobywczej i transportowej. W stałej sprzedaży posiadamy m. in. :
rękawice, maski, odzież roboczą i narzędzia
rękawice Maxiflex
rękawice Samurai
rękawice Ansell
rękawice Uvex
rękawice Honeywell
rękawice ATG Maxi Dry i in.
rękawice Worksafe
rękawice Guide
okulary 3M
maski 3M 6800 i in.
podnoski
zarękawki
czyściwa
i wiele innych, niezawodnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami lub do bezpośredniego kontaktu z doradcą Bogmar.

godziny otwarcia. 8 do 16

  • +48 338123248
  • Śląskie, Bielsko Biała 43-300, ul. Szklana 10