Hurtownia metali kolorowych - impressmetal.pl

Jesteśmy firmą solidnie wywiązującą się ze swoich zobowiązań. Nasza terminowość i profesjonalna obsługa to wartości, które stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy o jakość wykonania i wykorzystujemy solidne i wytrzymałe materiały. Nasze rozwiązania wyróżniają się elegancją wykończeń, oryginalnością oraz nowoczesnym wzornictwem. Każdy detal, który produkujemy, jest dokładnie przemyślany.

Posiadamy szerokie zaplecze, co pozwala nam na profesjonalne podejście do każdego Klienta. Nasza branżowa wiedza jest wykorzystywana do zaprojektowania i produkcji unikalnych detali, które upiększą Państwa domy, mieszkania, biura oraz wnętrza pomieszczeń, w których spędzacie swój czas. Państwa komfort i zadowolenie z usług naszej firmy są dla nas priorytetem.

Nasi Klienci mogą liczyć na wysokiej jakości wyroby z metali nieżelaznych z atestem oraz pomoc przy realizacji zamówień na specyficzny gatunek i rozmiar. Oferujemy atrakcyjne ceny i dogodne warunki płatności. Nasze produkty są najwyższej klasy, co potwierdzają atesty producentów. Zapewniamy fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo techniczne, a także krótkie terminy realizacji zamówień, dostosowane do oczekiwań Klientów.
W ofercie:
Nasza oferta obejmuje:

OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC
Cięcie laserowe
CIĘCIE WODĄ (METODA WATER JET)
Gięcie CNC
LASEROWE CIĘCIE BLACHY
Jeśli poszukujecie wysokiej jakości wyrobów z metali nieżelaznych i profesjonalnego podejścia do realizacji zamówień, to jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom. Skontaktujcie się z nami, a pomożemy w dostarczeniu Wam niepowtarzalnych detali, które spełnią Wasze najwyższe standardy.

  • +48 506220707
  • Dolnośląskie, Oława 55-200, ul. ul. Iwaszkiewicza 108/4