Centrum Praskie Koneser - Powierzchnie biurowe do wynajęcia

Centrum Praskie Koneser to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Dawna fabryka wódek jest dziś live-stylowym centrum o bogatej ofercie zakupowej, rozrywkowej, biznesowej i artystycznej. Współczesne rozwiązania architektoniczne i nowe obiekty zostały wkomponowane w zrewitalizowane zabudowania fabryczne z czerwonej cegły tak, że kompleks harmonijnie wpisuje się w przestrzeń miejską, nadając jej industrialny charakter i przypominając o historii warszawskiej Pragi oraz jej mieszkańców. Wspaniały klimat tego miejsca, dogodna lokalizacja oraz szeroki wachlarz propozycji na miłe spędzenie czasu sprawiają, że Centrum Praskie Koneser zyskuje coraz większą popularność. Można wybrać się tu nie tylko na rodzinny obiad, ale także lunch biznesowy, zorganizować spotkanie firmowe, odwiedzić muzea czy galerie, pospacerować i zrobić zakupy w markowych sklepach lub butikach z modą autorską. Ale na tym nie koniec. W Centrum Praskim Koneser można także odnaleźć przestrzeń do życia (oferta luksusowych mieszkań) i prowadzenia biznesu (możliwość wynajęcia powierzchni biurowej).

Koneserzy smaków Warszawy wiedzą, że pachniała ona nie tylko spirytusem, ale również czekoladą. W byłej fabryce wódek nie mogło więc zabraknąć Pijalni Czekolady E. Wedel, w której można spróbować topowych produktów, którymi Polacy zajadają się od pokoleń. Pączki, praliny, ptasie mleczko, torciki wedlowskie, filiżanka czekolady - to najsłodsze smaki stolicy.

W Centrum Praskim Koneser jest jeszcze Bar Hotel Moxy, a w planach otwarcie nowych restauracji (m. in. Maupa Restaurant, Asia Restaurants). Warto być koneserem Konesera.

  • +48 22 166 17 00
  • Mazowieckie, Warszawa 03-736, ul. plac Konesera 2