Black Cat Design – meblowy sklep internetowy

F. P. U. H. Black Cat Design Katarzyna Goczol jest firmą z branży meblowej, która koncentruje się na dostarczaniu stylowych rozwiązań aranżacyjnych. Klienci cenią współpracę z tym sprzedawcą ze względu na:
• wygodny sposób składania zamówień, który odbywa się w formie online (oznacza to bardzo dużą dostępność oferty i szansę na zakupy niezależnie od lokalizacji i czasu),
• możliwość dokonania indywidualnej personalizacji mebli (na przykład fotele i sofy mogą być wykonane ze wskazanej ze wzornika tkaniny),
• modne inspiracje, które zachęcają do planowania aranżacji w różnorodnych stylach,
• szeroką ofertę produktów do różnych pomieszczeń, na przykład szafy do garderoby, ławki do jadalni, regały do salonu oraz biurka idealnie sprawdzające się w pokojach dziecięcych.
Projektanci pracują w różnych stylach. Wśród najbardziej popularnych można wymienić styl skandynawski, prowansalski, glamour, Chesterfield, New Englad, New York i Hempton. Propozycje dla siebie znajdą zarówno tradycjonaliści, jak i osoby marzące o nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Niezależnie od wzoru, wszystkie meble wykonywane są z dużą starannością i zwrócono uwagę na optymalne wykończenie detali. Ponadto produkty wyróżniają się dużą funkcjonalnością i przez długi czas pozostają w pierwotnym stanie. Nowe komody i toaletki nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ulegną szybkiemu zużyciu.
Sklep zapewnia profesjonalną obsługę klienta i dokłada wszelkich starań, by indywidualne zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. Towar zostaje starannie zabezpieczony na czas przesyłki i dostarczony pod wskazany przez klienta w formularzu adres.

  • +48 660489186
  • Małopolskie, Żegocina 32-731, ul. Żegocina 5