Amelove_art

Sklep AmeLove_Art to szeroki wybór bardzo praktycznych akcesoriów dla najmłodszych. Wyposażenie dziecięcego pokoju będzie przyjemnością, gdy sięgnie się po maty do zabawy na podłodze, beciki czy poduszeczki z kolorowymi obrazkami i sympatycznymi zwierzątkami. Wszystkie produkty wykonane zostały z bawełny, zaś ocieplenie stanowi wata poliestrowa. Takie połączenie zapewnia bezpieczeństwo, ale i możliwość częstego prania bez utraty właściwości. Każda z tkanin zapewnia maluchom ciepło i komfort, a także dobrze odprowadza wilgoć.
Kocyk bawełniany niemowlęcy oferowany jest w dwóch rozmiarach i grubościach. Dzięki temu można dopasować idealne nakrycie zarówno na lato, jak i na zimniejsze pory roku. Materiały zostały dobrane tak, by nie tylko ładnie się ze sobą komponowały, ale i by były atrakcyjne dla dziecka – żywe, kontrastowe i do tego o różnych fakturach.
Maty również dostępne są w kilku wariantach:
• dla noworodków, z dołączonymi gryzakiem i poduszką,
• dla starszych dzieci, obszyte pomponikami,
• dekoracyjne z tkanin sprowadzanych z Kenii,
• piknikowe z wodoodpornym, dobrze izolującym spodem,
• pikowane o zwiększonej wytrzymałości.
Dobrym uzupełnieniem kącika do zabawy i wypoczynku będą poduszki 40 x 40. Z jednej strony mają gładką, jednokolorową tkaninę, a z drugiej bawełnę z oryginalnym printem. Dekoracje do pokoju dziecięcego również rozweselą wnętrze.
Sklep proponuje też kilka ciekawych dodatków, takich jak ozdoby do włosów – gumki i bezuciskowe opaski – oraz dwustronne śliniaki sprzedawane w zestawach. Opaski dopasowują się do rozmiaru dziecięcej główki, nie pozostawiają śladów i nie spadają, z kolei gumki obszyte bawełną dobrze spinają włosy – nie tylko u najmłodszych. Śliniaczki zapinane są na zatrzask, dobrze utrzymują się w jednej pozycji i szybko wysychają po praniu.

  • +48 665 394 637
  • Wielkopolskie, Poznań 60-273, ul. Macieja Palacza 109/11