Wikmar- producent słodyczy - pierników, wafli i ciastek

Wikmar to marka wysokiej jakości słodyczy. Firma ma duże doświadczenie i pierwsze receptury zaczęła stosować już w 1991 roku. Przez ten czas zdążyła dobrze poznać gust swoich klientów i realia branży, która ciągle się zmienia. Najlepsi producenci ciastek wciąż muszą się rozwijać. Nie wystarczy poprzestać na kilku sprawdzonych przepisach. Zatrudniani w manufakturze pasjonaci nie chcieliby zresztą ograniczać swojej wyobraźni, dzięki której nieustannie odkrywają nowe połączenia podbijające serca konsumentów.
Klienci mają różny gust. Jedni wolą trzymać się tradycji i sięgają po takie wyroby jak klasyczne serca piernikowe. Inni natomiast lubią eksperymentować i cieszą się, że producent wafli w swoim katalogu ma nadzienia o różnych smakach, w tym takich, których nie spotkało się nigdzie wcześniej. Misją sprawdzonej marki jest łączenie wszystkich smakoszy wokół jednej manufaktury. Czasem zdarza się bowiem, że tradycjonaliści niespodziewanie zakochują się w recepturach industrialnych, a zwolennicy współczesności z utęsknieniem wracają do dawnych smaków. Najważniejsze jest cieszenie się smakiem i dzielenie dobrej jakości produktami ze swoimi bliskimi.
Wspomniany producent słodyczy w swojej ofercie przygotował:
• przekąski uniwersalnie sprawdzające się przez cały rok, niezależnie od okazji,
• specjalne wyroby na Boże Narodzenie, które sprzyjają tworzeniu magicznej atmosfery,
• aromatyczne propozycje na Wielkanoc,
• ciastka sprzedawane w sezonie letnim,
• niepowtarzalne smaki Industrial Line.
Niezależnie od tego czy klienci kupują blok piernika, czy wafle, zawsze mają pewność wysokich standardów produkcyjnych. Są one zgodne z HACCP, GMP i GHP.

  • +48 601187397
  • Śląskie, Panki 42-140, ul. Zwierzyniecka 10