Sunlightpro Maciej Domański Radosław Bąk S.C

Sunlightpro Maciej Domański Radosław Bąk S. C to miejsce, w którym pomoc znajdą osoby marzące o tym, by przekształcić swój budynek (zarówno mieszkalny, jak i usługowy czy biznesowy) w nowoczesny obiekt ekologiczny zasilany prądem generowanym z promieni słonecznych. Ekipa proponuje bowiem montaż wydajnych systemów fotowoltaicznych z ogniwami skupiającymi fotony i wywołujące w nich różnice potencjałów, które następnie falownik przekształca w zmienną energię elektryczną, dokładnie taką samą, jaka płynie w gniazdkach. Inwestycja w układ tego typu jest zatem szansą na uniezależnienie się od dostaw z zakładu. Dzięki niemu można korzystać z prądu nawet podczas awarii w elektrowni.
Oferta przewiduje kompleksową obsługę, która rozpoczyna się od zapoznania się z oczekiwaniami klienta i jego zapotrzebowaniem. Jest ono oceniane na podstawie danych przedstawiających roczne zużycie. Informacje te pozwalają oszacować moc, jaką powinien mieć system fotowoltaiczny, by być w stanie zasilić cały budynek i jego otoczenie. Specjaliści dobiorą także rodzaj i model paneli, jakie najlepiej zastosować, a także wskażą optymalne miejsce montażu, w którym osiągną one maksymalną efektywność.
Zespół korzysta z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Są to moduły oraz falowniki pochodzące z fabryk m. in. tak uznanych marek, jak Bauer, LG, Huawei, Jinko, SolarEdge czy SHARP. Doświadczeni przedstawiciele firmy pomogą także w staraniach o uzyskanie dotacji finansowej na inwestycję. Otrzymać można wsparcie w wysokości do pięciu tysięcy złotych.

  • +48 695 101 991
  • Wielkopolskie, Dąbrówka 62-069, ul. Oliwna 1/2