Enerp sp. z o.o.

W ofercie warszawskiej firmy Enerp znajduje się instalacja fotowoltaiczna z montażem. Proponowane klientom systemy składają się wyłącznie ze sprawdzonych podzespołów i paneli dostarczanych przez renomowanych producentów. Wśród dostępnych urządzeń są moduły:
• SunLink,
• Trinasolar,
• Selfa,
• Longi Solar,
oraz inwertery Kostal i SafarSolar. Są to urządzenia objęte wieloletnią gwarancją i cechujące się dużą wytrzymałością. Cena montażu fotowoltaiki uzależniona jest od kilku czynników, takich jak typ panelu, rodzaj zastosowanych falowników czy lokalizacja instalacji.

Klienci mogą zdecydować się na zamocowanie paneli solarnych na dachu budynku lub na specjalnej konstrukcji wolnostojącej. Montaż instalacji fotowoltaicznej na gruncie sprawdzi się na otwartej przestrzeni. Jeżeli działka jest przesłonięta przez drzewa, lepsze będą moduły dachowe.

Projektowanie układu solarnego zawsze poprzedzone jest przeprowadzeniem audytu na działce inwestora. Ekipa bada w ten sposób poziom nasłonecznienia konkretnego miejsca, co pozwala bardzo precyzyjnie określić, jaka liczba i moc paneli będzie potrzebna, aby pokryć zapotrzebowanie energetyczne budynku. Jest to niezwykle ważny etap, pomijany przez niektóre firmy zakładające fotowoltaikę.

Dodatkowo klienci mogą też nabyć wydajne akumulatory, dzięki którym możliwe jest magazynowanie nadwyżek produkcyjnych powstających latem. Magazyny energii stanowią zabezpieczenie na wypadek przerwy w dostawie prądu, umożliwiają korzystanie z prądu w dni pochmurne, ale są też przydatne w gospodarstwach domowych objętych taryfą dwustrefową. Dzięki nim można łatwo oszczędzać: ładować baterię, gdy prąd jest tańszy, i używać jej w godzinach z wyższą stawką za energię.
Klienci, którzy podłączają swoje instalacje do sieci, skorzystają również na gromadzeniu wytworzonych nadwyżek u dostawcy energii.

  • +48 518 154 861
  • Mazowieckie, Warszawa 03-289, ul. Ostródzka 130