Ds Auto sp. z o. o.

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na Polskim rynku od 2000 roku.
Długoletnia działalność na rynku skupu katalizatorów, pozwoliła nam osiągnąć na nim mocną pozycję, umożliwiła Nam to współpraca z największymi przedsiębiorstwami w branży recyklingu katalizatorów czyli największymi hutami.

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy także skup katalizatorów online, ale jeśli wolisz w tradycyjny sposób sprzedać swój katalizator, zapraszamy do naszego skupu katalizatorów, jak również do kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami handlowymi na terenie całego kraju.
W ofercie:
Zajmujemy się skupem i przerobem używanych katalizatorów ceramicznych oraz metalowych wszystkich modeli aut. Skupujemy także monolit ceramiczny.
Gwarantujemy naszym Klientom korzystny cennik skupu katalizatorów oraz odpowiednie warunki współpracy, czyli prostą wycenę katalizatora oraz możliwość wykonania transakcji przez internet.

Jeżeli masz do sprzedania filtry dpf lub katalizatory, nasz skup internertowy będzie idealną dla Ciebie opcją. Współpracując z naszym skupem dostajesz także profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne.

Posiadamy odpowiednia zezwolenia na skupowanie oraz przetwarzanie monolitu ceramicznego.
Przygotowany przez nasz skup katalizatorów pozwala Ci zyskać nawet do 30 precent zniżki bo sprzedajesz bez zbędnych pośredników. Wyceniamy w krótkim czasie – tak, byś szybko mógł podjąć decyzję o finalizowaniu transakcji.
Wypełniamy wszystkie dokumenty związane z utylizacją katalizatorów.

Kontakt email: dsautospzoo@wp.pl
Więcej na stronie https://katalizatorychrzanow. pl/

  • +48 604611917
  • Małopolskie, Trzebinia 32-540, ul. Tuwima 21