Cracow Consulting Company

Odpowiednio dobrana forma ogrzewania pomieszczenia to niezwykle ważna kwestia, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatury są bardzo niskie. Jednym z bardzo popularnych sposobów ogrzewania jest wykorzystanie do tego celu różnego typu promienników. Aby jednak znaleźć ten właściwy, warto zdać się w tym przypadku na doradztwo ze strony doświadczonych osób.

Firma Promienniki Cracow Consulting Company, zajmuje się sprzedażą hurtową oraz dystrybucją promienników tworzonych przez renomowanych producentów tego typu sprzętu. Jest ona wyłącznym przedstawicielem firmy Energotech, należącej do największych europejskich producentów promienników wodnych i elektrycznych. W ofercie znajdują się także produkty innych firm, tworzących promienniki halogenowo-kwarcowe, lakiernicze, z włóknem węglowym, gazowe promienniki katalityczne czy ceramiczne.

Usługi firmy Promienniki Cracow Consulting Company obejmują również pomoc w doborze odpowiedniego promiennika do konkretnego obiektu, jak również jego projekt czy montaż.

  • +48 12 427 25 19
  • Małopolskie, Dobczyce 32-410, ul. Stojowice 72