Be Joy - kreacja, produkcja reklamowa, projektowanie

Be Joy to produkowane na zamówienie materiały reklamowe. Przygotujemy wizualizacje, prototypy, wykonamy produkcję, konfekcję i wyślemy do docelowych punktów sprzedaży.
Prace obejmują zakres od materiałów biurowych, kalendarzy, notesów, papieru firmowego, ulotek, poprzez torby reklamowe, oznakowane logiem opakowania i znakowane prezenty, jak również display'e i standy reklamowe oraz materiały POS.
Zakład produkcyjny znajduje się w centralnej Polsce, w pobliżu skrzyżowania tras 10 i 60.
Przygotowujemy materiały do kampanii reklamowych, krótkich serii promocyjnych oraz prototypy dla działów marketingu.
Współpracujemy z agencjami reklamowymi przy tworzeniu nowych brandów i projektów.
Dysponujemy własnym parkiem do wszelkich uszlachetnień: kaszerowanie, foliowanie, tłoczenie, sitodruk, złocenie HS hot stampingiem lub złotym i srebrnym sitodrukiem, sitodruk UV, druk cyfrowy oraz wielkoformatowy.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę do wykonania specjalistycznych montaży, klejeń, składów oraz konfekcji.
Nasz dział kreatywny jest wspierany przez specjalistyczne oprogramowanie projektowe - opakowania, materiały biurowe czy meble z tektury, w tym pełna baza projektów ECMA i FEFCO, projektów specjalnych.
Specjalizujemy się w produkcji opakowań ekskluzywnych, zamykanych na magnes, wstążkę, z wiekiem. Są to opakowania ręcznie oklejane, wysoce wyspecjalizowane produkcje manualne. Produkujemy puzzle, gry planszowe, gry memory, opakowania do porcelany czy zestawów prezentowych.

  • +48 504 265 292
  • Mazowieckie, Krajkowo 09-210, ul. Krajkowo 16a