Abis Tablice Piotr Guzek

Specjalizacją firmy Abis Tablice jest produkcja tablic do prezentacji wizualnej. W ofercie znajdują się również tablice korkowe i tekstylna na stelażu oraz piankowe i perforowane. Prowadzimy sprzedaż zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowych.
Zajmujemy się również realizacją zamówień indywidualnych. Jeśli interesują Państwa tablice o niestandardowych wymiarach, z nadrukiem reklamowym lub specjalnym kolorem ramki, prosimy o kontakt.

Bogata oferta sprawi z pewnością, że będą Państwo zadowoleni z naszych produktów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy produkcji tablic, możemy zaoferować swoim Klientom produkt
o najwyższej jakości, wykonany z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół. Możliwe jest to dzięki temu, iż na każdym etapie produkcji prowadzona jest szczegółowa kontrola procesu technologicznego co zapewnia doskonałą jakość ostatecznego produktu.
W naszej ofercie znajdują się tablice wykonane z wysokiej jakości korka portugalskiego w ramach drewnianych, MDF i aluminiowym. W sprzedaży oferowane są również tablice magnetyczne, tablice kredowe, tekstylne, piankowe. Tablice produkowane przez nasz zakład produkcyjny znakomicie nadają się do biur, urzędów oraz innych instytucji jak również są niezastąpione w domu.

Biuro otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9. 00-16. 00.

  • +48 123070068
  • Małopolskie, Kraków 30-798, ul. ul. Tadeusza Śliwiaka 53