WildCamp - Namioty Dachowe

Wakacyjne wyjazdy mogą posiadać bardzo różny przebieg. Jedni uwielbiają bowiem najwyższej klasy hotele all-inclusive, innym wystarczy nocleg w schronisku.
Wiele osób lubi jednak spędzanie wakacji pod namiotem – daleko od miejskiego zgiełku i murowanych budynków. Właśnie dla tej ostatniej grupy osób swoją ofertę przygotowało przedsiębiorstwo Wildcamp z Suchego Lasu koło Poznania. Zajmuje się ona wytwarzaniem i dystrybucją dachowych namiotów do aut, przedsionków oraz markiz off-roadowych. Co ważne, oferowane przez Wildcamp rozwiązania charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dwuletnią gwarancją. Również różnorakość oferowanych namiotów jest bardzo duża.
W ofercie:
Firma Wildcamp produkuje bowiem namioty dachowe zarówno z jak i bez przedsionka mogące pomieścić od 2 do pięciu turystów. Można je zamontować na różnych typach aut terenowych i kombi – wymagana jest przy tym nośność bagażnika 75 kg i rozstaw belek 76 cm. W ofercie znaleźć można też różnej wielkości zadaszenia montowane do bagażnika dachowego auta z opcją dodania ścianek i bez nichoraz same przedsionki i wszystkie przydatne akcesoria. Na koniec warto dodać, że aby skorzystać z oferty doskonałych namiotów dachowych i zadaszeń i zadaszenia firmy Wildcamp nie potrzeba wcale wychodzić z mieszkania. Wystarczy odwiedzić witrynę www https://wildcamp. com. pl/ i dokonać zakupu najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Co ważne, na witrynie tej można też znaleźć wiele użytecznych wiadomości odnośnie sposobu montażu produktów Wildcamp oraz dane teleadresowe samego producenta. Zapraszamy do zakupów!

  • +48 605996766
  • Wielkopolskie, Suchy Las 62-002, ul. Sprzeczna 9