Stacja Kontroli Pojazdów SKP Łódź

Stacja kontroli pojazdów SKP w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 199/205 wykonuje kompleksowe przeglądy rejestracyjne, okresowe i techniczne wszystkich pojazdów. Nasza stacja kontroli pojazdów leży w południowo-wschodniej części Łodzi.

Wykonasz u nas: przegląd samochodu osobowego i dostawczego, motocykla, taxi, pojazdów uprzywilejowanych, ciągników, autobusów, ciężarówek czy przyczep. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz doświadczony zespół diagnostów, dzięki czemu masz pewność, że dokładnie sprawdzimy stan twojego pojazdu.

Stacja kontroli jest czynna w dogodnych godzinach: od 7. 00 do 22. 00 (poniedziałek – piątek) oraz od 7. 00 do 14. 00 (sobota).

Na czas przeglądu, nasi Klienci mają do dyspozycji komfortową poczekalnię wyposażoną w komputer, bezpłatną sieć wi-fi, aktualną prasę motoryzacyjną, pyszną kawę i herbatę oraz słodycze. Robiąc przegląd na naszych stacjach możesz skorzystać z promocyjnych cen w naszym sklepie z akcesoriami samochodowymi.

Sprawdź opinie:
"Wszystko sprawnie i szybko. Przegląd zrobiony w pół godziny. Parę uwag od Pana specjalisty na pewno się przyda przy następnym spotkaniu u mechanika. Polecam. "

"Przegląd był zrobiony za 20 min, bez oczekiwania, bez kolejki. Szybko i profesjonalnie. Polecam"

"Pełen profesjonalizm. Wszystko jak należy, żadnej fuszerki. Polecam"

"Przyjeżdżam po raz kolejny jednośladem i wszystko sprawnie, badanie wykonane dokładnie. Dodatkowe badanie po kolizji też. Jestem bardzo zadowolony. Jestem pewien, że wrócę za rok właśnie tu. "

"Polecam jak najbardziej obsługa miła przeglad bez problemu usterka która wskazał diagnosta naprawiona na drugi dzień. Możliwość także auta zastępczego. Super"

  • +48 785450930
  • Łódzkie, Łódź 93-120, ul. Przybyszewskiego 199/205