Pomoc drogowa NATIVE

Przedsiębiorstwo Native powstało w Gdańsku. Jest to profesjonalna firma mogąca poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Zakresem działalności tego podmiotu jest szeroko rozumiana pomoc drogowa. To, co wyróżnia tę ekipę, to oferowanie kompleksowej usługi. W przeciwieństwie do konkurencji pracownicy tego zespołu nie ograniczają się jedynie do podstawienia lawety, odbioru uszkodzonego pojazdu i jego przewiezienia do warsztatu.
Przede wszystkim w firmie tej można zamówić obsługę podczas wystąpienia awarii czy w przypadku stłuczki na autostradzie A1. Klienci mogą liczyć na usuwanie wozów z drogi, umieszczenie ich na platformie transportowej i holowanie aut. Wszystkie te czynności przeprowadzane są z zachowaniem szczególnej ostrożności. To bardzo ważne w przypadku autostrad, po których samochody poruszają się z dużą prędkością. Fachowcy zabezpieczają i odpowiednio oznaczają miejsce zdarzenia, a także zapewniają ochronę wszystkim osobom uczestniczącym w przebiegu procesu pomocy drogowej.
Native wysyła swoich przedstawicieli także do zgłoszeń płynących z obrębu całego Trójmiasta. Dotyczy to nie tylko Gdańska, Gdyni i Słupska, ale również pobliskich miejscowości. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na autoholowanie pod dowolnie wskazany adres. Miejsce docelowe można znajdować się nawet na drugim końcu kraju. Usługi realizowane są także na terytorium państw członkowskich Unii Europejskiej.
W katalogu usług znajduje się również wymiana koła, dowóz paliwa w przypadku jego zabraknięcie i unieruchomienia pojazdu, awaryjne otwieranie drzwi, które okaże się bezcenne w przypadku omyłkowego zatrzaśnięcia kluczyków, a także odpalenia silnika np. w przypadku wyładowania akumulatora.

  • +48 505 121 550
  • Pomorskie, Gdańsk 80-299, ul. Wodnika 50