OPCAR Damian Piłat

Opcar Kraków – Damian Piłat to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w autoelektronice samochodowej w Krakowie. Naszą specjalnością są samochody marki Opel, jednak swobodnie realizujemy również szeroki wachlarz usług dla pozostałych modeli samochodów. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak: diagnostyka samochodowa, naprawa AIR BAG i CRASH DATA, diagnostyka i naprawa PSG16, naprawa sterowników ECU, naprawa systemów DPF, FAB, EGR i KLAP oraz wiele innych.
Nasza firma posiada liczne certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje oraz grono zadowolonych Klientów, którzy nieustannie polecają nasze usługi kolejnym osobą zainteresowanym naszą branżą. Założycielem firmy jest Damian Piłat, który posiada szeroką wiedzę autoelektroniczną oraz bogate doświadczenie, które nieustannie jest poszerzane przez praktyczną pracę z samochodami każdego dnia.
Serdecznie zapraszamy Państwo do kontaktu telefonicznego lub e-mailowe w celu uzyskania większej ilości informacji na temat naszych usług oraz wolnych terminów.

  • +48 693 986 030
  • Małopolskie, Kraków 30-837, ul. ul. Aleksandry 25/62