Lajkonik Przeprowadzki – usługi transportowe w Krakowie

Lajkonik Przeprowadzki to nowoczesna firma transportowa, która specjalizuje się w temacie przeprowadzek. Dotychczasowo współpracowała z wieloma klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami, którzy stanęli w obliczu wyzwania zmiany siedziby. Każde zlecenie jest inne i wymaga odpowiedniego przygotowania. Aby przeprowadzki w Krakowie były zakończone sukcesem, trzeba poświęcić czas na zrozumienie usługobiorcy i spełnienie jego potrzeb.

Jedni wolą korzystać z pełnego pakietu usług, inni decydują się na uproszczenie współpracy. Elastyczność oferty umożliwia znalezienie rozwiązań idealnych dla siebie, które trafią w założony budżet. Firma może zająć się:

• przygotowaniem mienia do przeprowadzki (demontażem mebli, pakowaniem przedmiotów w kartony, zabezpieczaniem delikatnych przedmiotów w kartonach),
• wyniesieniem mebli, przedmiotów, sprzętów,
• przewiezieniem rzeczy do nowego miejsca (domu, mieszkania, biura) i wniesieniem ich według życzeń klienta),
• rozpakowaniem mienia.
Można spokojnie powierzyć jej przewóz nawet najbardziej delikatnych przedmiotów. Wszystkie są ubezpieczane. Inną usługą jest wywóz starych mebli w Krakowie i utylizacja niepotrzebnych rzeczy. Klienci chętnie wykorzystują też taxi bagażowe, sprawdzające się w dowozie na lotnisko, odbiorze klientów biznesowych z cennymi bagażami lub w wielu innych sytuacjach.

  • Małopolskie, Kraków 31-065, ul. Paulińska 16/17