KM Szrot – auto części Jelenia Góra

Firma KM Szrot specjalizuje się w kasacji samochodów. Ta stacja demontażu pojazdów w Jeleniej Górze zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Korzystający z niej kierowcy mogą liczyć na:
• atrakcyjną cenę i opłacalne warunki współpracy,
• działanie przyjazne dla środowiska, co szczególnie cenią sobie osoby prowadzące ekologiczny tryb życia,
• brak konieczności transportu pojazdu we własnym zakresie (na miejsce przyjedzie laweta, wystarczy umówić się na dogodny dla siebie termin),
• wsparcie doświadczonych pracowników, którzy dla każdego znajdą optymalne rozwiązania.
Skup aut w Jeleniej Górze to miejsce, do którego przyjmowane są pojazdy w różnym stanie. Jedynym warunkiem kasacji jest waga. Musi obejmować przynajmniej dziewięćdziesiąt procent masy wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Do skupu oddawane są samochody następujących marek: Daewoo, Peugeot, Renault, BMW, Volkswagen, Honda i Nissan. Można również zezłomować inne modele, takie jak Lancia, Jeep lub Chevrolet. Szczegóły zawsze ustala się w sposób indywidualny. Zdatne do użytku części po demontażu wystawiane są w sklepie internetowym. Nowi właściciele mogą zamówić je w bardzo korzystnej cenie, z bezpośrednią dostawą pod wskazany przez siebie adres. Dużym zainteresowaniem cieszą się tylne i przednie lampy, szyby, akumulatory i rozruszniki.
Złomowanie aut w Jeleniej Górze to bardzo opłacalne rozwiązanie. Współpraca opiera się na prostych i przejrzystych formalnościach. Wystarczy mieć ze sobą tablice rejestracyjne, kartę pojazdu i dowód rejestracyjny. Usługi realizowane są sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

  • +48 500403803
  • Dolnośląskie, Mysłakowice 58-533, ul. Daszyńskiego 16G