Gabaryty.net – transport wielkogabarytowy

Firma Gabaryty. net Damian Rynkiewicz specjalizuje się w zleceniach na transport ciężki. Klienci mogą zlecać przewozy gabarytów, które nie mieszczą się w standardach i przekraczają określone wymiary. Oferowany jest między innymi transport maszyn budowlanych i jachtów. Wśród klientów znajdują się zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby indywidualne.
Z punktu widzenia przedsiębiorcy niezwykle ważne jest:
• zachowanie ustalonych terminów realizacji,
• korzystny cennik,
• odpowiednie zabezpieczenie towaru i zapewnienie jego bezpieczeństwa,
• kompleksowe wykonanie usługi.
W ramach współpracy z firmą można liczyć na realizację wszystkich powyższych oczekiwań. Warto dodać, że wykonywane są nie tylko zlecenia krajowe, ale także zagraniczne. Można zlecić między innymi transport maszyn z Irlandii do Polski w korzystnej cenie. Usługodawca przestrzega przepisów i regularnie sprawdza zmiany w prawie, które regulują zasady przewozów dużych gabarytów. Posiada licencję i konieczną dokumentację.
Na jakość wykonywanej usługi w dużej mierze wpływa także nowoczesna i zadbana flota pojazdów. Dostosowuje się ona do charakteru różnych zleceń, stąd możliwa jest zarówno relokacja linii produkcyjnych, jak i przewóz prywatnych jachtów. Na stronie internetowej firmy opisano szczegóły usług. Znajduje się tam również formularz wyceny oraz dane do kontaktu z pracownikami.

  • Śląskie, Katowice 40-855, ul. ul. Janasa 4