Lovegarden Pracownia Florystyczna

Jesteśmy specjalistyczną pracownią florystyczną, która oferuje usługi oprawy kwiatowej ważnych wydarzeń zarówno prywatnych, jak i zawodowych w Waszym życiu. Nasze doświadczenie skupia się głównie na florystyce ślubnej oraz dekoracji eventowej. Z pasją tworzymy wyjątkowe dekoracje ślubne, dekoracje weselne, bukiety ślubne, wianki i inne dodatki kwiatowe, które wzbogacą atmosferę Waszego wydarzenia.

Nasze umiejętności nie ograniczają się jedynie do oprawy ślubnej. W naszej pracowni florystycznej oferujemy również warsztaty, podczas których uczymy tworzenia pięknych lasów w słoikach, mini ogrodów w doniczkach oraz plecenia wianków. Organizujemy warsztaty zarówno dla pracowników firm i instytucji, jak i dla osób prywatnych. Jest to doskonała okazja, aby nauczyć się sztuki florystyki i stworzyć własne, unikalne aranżacje roślinne.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w wyborze odpowiednich kwiatów, kolorów i stylów, aby dopasować dekoracje do Waszych preferencji i charakteru wydarzenia. Nasz zespół kreatywnych florystów dba o każdy detal, tworząc piękne i niezapomniane kompozycje kwiatowe.

Ponadto prowadzimy wypożyczalnię dekoracji ślubnych i eventowych. W naszej ofercie znajdziecie serwetki, obrusy, podtalerze, świeczniki czy ścianki ślubne.

Jeśli szukacie profesjonalnej oprawy kwiatowej, która doda uroku i wyjątkowości Waszym ważnym wydarzeniom, to jesteśmy odpowiednim wyborem. Nasza praca polega na tworzeniu magicznych aranżacji kwiatowych, które podkreślają piękno i emocje związane z daną okazją.

  • +48 517939459
  • Mazowieckie, Warszawa 04-685, ul. Pielęgniarek 20