Air-Video wideofilmowanie z dronów

Tworzymy za pomocą bezzałogowych platform latających tzw. „dronów” wyposażonych w kamery i aparaty fotograficzne, rejestrujące video w zakresie Full Hd z częstotliwością 60 klatek na sekundę.

Pełnoklatkowe aparaty fotograficzne, umożliwiają wykonanie fotografii w jakości umożliwiające zrealizowanie pełnokolorowego wydruku wielkoformatowego ponadstandardowego billboardu.

Wykorzystanie dronów do usług powiązanych z filmem i fotografią lotniczą, umożliwia uzyskanie niesamowitych ujęć z bardzo bliskich odległości w stosunku do elementu planu filmowanego.

Oferujemy całkowity podgląd na ziemi z realizowanych ujęć, co ma niebagatelny wpły na efekt końcowy produkcji, To klient decyduje jak ma wyglądać dane ujęcie, kadr, scena.
W ofercie:
Wykorzystanie dronów do usług powiązanych z filmem i fotografią lotniczą, pozwalają na uzyskanie niesamowitych ujęć z bardzo bliskich odległości w stosunku do elementu planu filmowanego.

Oferujemy 100% podgląd na ziemi z realizowanych ujęć, ma to duży wpływ na video końcowe, To klient decyduje jak ma wyglądać dane ujęcie, kadr, scena.

  • +48 48509502401
  • Małopolskie, Wieliczka 32-020, ul. Batalionów Chłopskich 7