Xonite Sp. z o.o.

Xonite to przedsiębiorstwo specjalizujące się w opracowywaniu oraz wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla firm zajmujących się produkcją i magazynowaniem. Oferowane rozwiązania są szeroko dostępne, a także ekonomiczne, jako że można korzystać z nich za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wszystkie informacje są w nich aktualizowane na bieżąco, co znacząco ułatwia przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi modułami. Użytkownicy mogą również skorzystać ze wsparcia technicznego zarówno podczas implementacji danego rozwiązania, jak i w momencie pojawienia się jakiegokolwiek błędu. Programy są tworzone w ten sposób, aby były funkcjonalne i proste w obsłudze. Umożliwia to szybkie wdrożenie nowych użytkowników.

Do najważniejszych funkcji, jakie są dostępne w oferowanym oprogramowaniu, należy przeprowadzanie raportów i analiz, które znacząco poszerzają wiedzę na temat sposobu działania przedsiębiorstwa. Pomaga to podejmować odpowiednie decyzje, dzięki którym firma może osiągać lepsze wyniki w swojej branży. Raporty i analizy są dostępne również jako pliki programu Excel. Oprogramowanie umożliwia optymalizację produkcji, w tym eliminowanie jakichkolwiek błędów logistycznych, które mogą przyczynić się do opóźnienia pracy czy zwiększenia kosztów prowadzenia magazynu.

Programy tworzone przez to przedsiębiorstwo pozwalają polepszyć obsługę odbiorców. Wystarczy skorzystać z modułów poświęconych kontroli jakości, a także obsłudze reklamacji. Sprawne działanie na tych dwóch polach sprawia, że przedsiębiorstwo cieszy się z coraz szerszego grona zadowolonych klientów, co oczywiście przekłada się na jej wizerunek oraz osiągane zyski.

Każde rozwiązanie może zostać dostosowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  • +48 668 792 177
  • Wielkopolskie, Swarzędz 62-020, ul. Os. Kościuszkowców 11/9